Kwasy Omega 3

Kwasy Omega 3
1 vote, 2.00 avg. rating (56% score)

Kwasy Omega 3 (4)Wielu z nas intryguje tajemnica długowieczności mieszkańców Japonii. Człowiek jest istotą, która dąży do doskonałości. Wielu z nas marzy o długowieczności. Tajnikiem Japończyków jest fakt spożywania wielu dań z ryb, w których znajdują się wartościowe kwasy Omega 3.

Jak wiadomo, w Japonii tradycyjnym daniem jest Sushi, którego składnikiem jest ryż oraz różne rodzaje ryb. Szczególnie w tłustych rybach znajduje się ogromna ilość kwasów Omega 3, które właśnie są sposobem na długowieczność. Wielu naukowców już potwierdziło pozytywne działanie kwasów Omega 3 na nasz organizm. Zauważono poprawę samopoczucia, ciśnienia oraz przede wszystkim ogólnego poziomu zdrowia. Co za tym idzie? Jest to ewidentne potwierdzenie tego, że kwasy omega 3 w diecie skutkują poprawą naszego sposobu życia.

Dlatego też powinniśmy brać przykład z Japończyków i wzbogacić naszą dietę dużą ilością ryb. Zaleca się spożywanie ryb co najmniej raz w tygodniu, aby zapewnić organizmowi kwasy Omega 3.
Każdy z nas chce żyć dłużej, nieprawdaż?

Starsze artykuły związane z gotowaniem online:

about author

admin

related articles

Frazy kluczowe: docieplenie granulatem Radom, Szamba Betonowe Lesko, plisy Oświęcim, Tanie multiplikatory, rozstępy biceps, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, usuwanie graffiti toruń, mezoterapia vivaderm, kaplica Santori, Szamba Betonowe Brzozów, przeszczep łąkotki warszawa

Ankieta:

Czy w Warszawie znajdziemy pizzerie czynną całą dobę z przystępnymi cenami i miłą obsługą?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Kategorie

Komentarze: