Dieta w chorobach wątroby i Dieta odkwaszająca

Dieta w chorobach wątroby i Dieta odkwaszająca
1 vote, 2.00 avg. rating (56% score)

Dieta odkwaszająca i dieta w chorobach wątroby

Dieta z zasady

Zmęczenie? Gorsza kondycja włosów, skóry i paznokci? Problemy z trawieniem? Uważaj! Możliwe, że masz zakwaszony organizm. Dzieje się tak gdy w naszych organizmach zostanie zakłócona równowaga kwasowo-zasadowa. Najlepszym środkiem na zwalczenie dolegliwości jest dieta odkwaszająca. Przyjmowanie na co dzień produktów o charakterze zasadowym pomoże uregulować zachwiany balans w naszym organizmie. Szczególnie poleca się wszelkie warzywa, owoce i orzechy. Do jadłospisu należy dopisać zwłaszcza warzywa łodygowe i liściaste, takie jak: jarmuż, natka pietruszki czy roszponka. W celu zachowania dobrego zdrowia unikać trzeba nadmiernego spożywania tłustego mięsa, słodyczy i napojów gazowanych. Niewskazane jest także picie alkoholu, który wykazuje odczyn kwasowy.
Równie przydatna okazuje się ta dieta w chorobach wątroby. Odciąża i wspomaga jej pracę zapobiegając bólom, wzdęciom i uczuciu pełności. Należy zwrócić uwagę na proporcje w jakich spożywamy pokarmy. Ważne żeby znaczącą większość (70/8-%) stanowiły produkty zasadowe, zaś pozostałą resztę można przeznaczyć według uznania.

Starsze artykuły związane z gotowaniem online:

about author

admin

related articles

Frazy kluczowe: geodeta głogów cennik, rodogosz ogrody, endoskop laryngologiczny sinutronic, zeltiq Warszawa, etykiety inspekcyjne na zamówienie, balayage kraków, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, CPE Gliwice, busy do danii szamotuły, markizy Kęty

Ankieta:

Czy w Warszawie znajdziemy pizzerie czynną całą dobę z przystępnymi cenami i miłą obsługą?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Kategorie

Komentarze: